Vyberte stranu

Vitajte

u Adel

Autorka I Jogínka I Mama

Píšem tak, ako žijem. Autenticky. 

Som Adela. Žijem v Bratislave s manželom a dvoma dcérami. Milujem jógu, písanie a orieškovú čokoládu. Som copywriterka, lektorka jógy a autorka. Nenapraviteľný optimista a neúnavný bojovník. Verím, že všetko je o hlave a dá sa dosiahnuť obyčajným spôsobom – veľmi chcieť. Žiaden vesmír, žiadne frázy, len holá ja. Nežehlím, no pečiem láskyplný brownie a mám nadváhu päť kíl guráže. Z tej schudnúť neplánujem. Ba naopak! Chcem pribrať, čo to pôjde. Spolu s vami.

kniha

Denník aktívnej matky

S dvoma deťmi, psom a mužom, čo je stále preč, sa dá žiť. Ale ako?

Stúpili ste už v noci na takú tú malú, ale sakra ostrú lego kocku, keď ste sa uprostred noci ponáhľali k dieťaťu, ktoré kričalo, že musí na záchod, aj keď ste správne tušili, že už sa asi netreba ponáhľať, lebo TO už bolo v gatiach? Ak áno, pri čítaní tejto knižky sa teda asi až tak nebudete smiať. Máte radi motivačné citáty, retušované fotky a success stories? Kúpte si teda inú knihu. Ale potom sa nedozviete, či matka Adela ten maratón zabehne, aj keď pri deťoch a psovi nestíha trénovať. Zbaví sa nadváhy, kvôli ktorej sa neohne na milovanej joge? Nebudete vôbec vedieť, čo všetko ešte nestihne, rozbije, pripečie. Najmä ak jej muž vôbec nepomáha a furt je niekde na bicykli. Úplne vám ujde, čo rozhrýzol zlomyseľný dobrák pes.

Poviedky a príbehy, krátke, aj dlhé, z ktorých čitateľovi môže byť do smiechu alebo do plaču sa mohli, ale aj nemuseli stať. Adela Jasenovcová, ktorá normálne píše najmä do babských časopisov a webov, po rokoch nestíhania konečne stihla. Vraví, že táto kniha najlepšie chutí s dobrou kávou a poriadnym kusom domáceho koláča.

blogy

Píšem

this is me

adela